Modelowanie pośladków i ud

www.azswsgk.pl

Kobiety mają naturalną tendencję, aby dbać o swoje powabne kształty. Chcą mieć nienaganną sylwetkę i zależy im, by każda część ich ciała wyglądała doskonale – zarówno dla ich komfortu psychicznego, jak i dla pochlebnych opinii panów.

Mężczyźni też mogą poświęcać sporo energii na to, by ich pośladki i uda wyglądały dobrze, choć zazwyczaj dotyczy to osób, które zawodowo lub dla pasji uprawiają kulturystykę. Kompleksowy trening mięśni wpływa nie tylko na ręce i klatę, ale również na nogi, więc trenując na serio nie można pomijać tych miejsc.

Rzecz jasna profil treningów dla kobiet, które chcą być atrakcyjne i dla panów będzie zupełnie inny. Najlepiej, jeśli opracuje go za każdym razem osobisty trener, który zna swoich podopiecznych i jest w stanie zaordynować im najlepsze rozwiązania.

Oprócz ćwiczeń w modelowaniu sporą rolę odgrywa dieta (wrogiem kształtnych nóg jest odkładający się na udach i pośladkach tłuszcz), a także odpowiednie środki, które można nanosić na skórę w postaci kremów, żeli czy balsamów.