Nowoczesne rakiety

Rakieta jest niemal niezbędna podczas walki – skuteczna, trafia niemal w sedno celu, potrafi zneutralizować większe cele. Nowoczesne rakiety, jakie także trafiają do Polski to NSM. Produkowane są w Norwegii i stamtąd tez trafiają także do naszego kraju.

Kilkadziesiąt milionów wydanych w rakietę to niesamowity wydatek – jednak po przyjrzeniu się nieco bliżej parametrom i zdolnościom tej maszyny widomo, że warto było je wydać. Sprzęt trafi nie gdzie indziej, jak do marynarki wojennej nad Bałtykiem. To tu będzie bronił nadmorskich granic kraju.

Rakiety lekko, tuż nad falami przemieszczają się do wyznaczonego celu. Wszystko zostało tak zmyślnie zaprojektowane, żeby pocisk był trudny do namierzenia przez wroga a tym samym niemożliwy do zniszczenia. Do tego prędkość niemal naddźwiękowa – czy to może być wadliwe? A zasięg rażenia? Imponujący – bo aż dwieście kilometrów.

Skuteczność jest dużo. A sprzęt, jak na nowoczesne rakiety przystało – lekki. Z powodzeniem może być przewożony przez statki, czy też samoloty.

https://modo24.pl/c/34/regaly-modulowe.html palnik gazowy propan butan